0252 614 00 95
Esenköy Mah. Sol Sk. 657/5 No:33 Fethiye/Muğla
info@uygargrup.com.tr
Hakkımızda

Uygar Grubu Yakından Tanıyın

1994 Yılında başlayan ticari hayatımızda turizm, sektöründe motel, restaurant işletmeciliği ile kurulan firmamız 1999 yılında odun, kömür, soba, mangal işini genişleterek damacana su bayiliği, tüp gaz bayiliği, tüm soba ve kömürlerin toptancılığı işlerine girmiştir. Firmamız tüm sektörlerde kalıcı olmak kararlılığını göstererek yatırımlarına devam etmektedir.

Misyonumuz Vizyonumuz Kalite Standartlarımız

Hizmet verdiğimiz ve verecek olduğumuz her sektörde güveni, saygınlığı, müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü temel ilke edinen; çalışanları ile bütünleşen, müşterilerinin aldıkları hizmet ve servislerde memnuniyeti şirket menfaatlerinin önünde tutan, müşterilerine çok özel olduğunu hissettiren; kalite hizmet standartlarını daima yüksek tutmaya çalışan, kalitede kararlılığını koruyan ve sürekliliğini sağlayan kuruluş olmaktır.

Şirketimizden hizmet alan müşterilerimizin, bayilerimizin ve bilcümle herkesin memnuniyetini sağlama kararlılığını korumak, müşterilerimizin kendilerini bizimle paylaştıkları her anda güvende hissetmelerini sağlamak ve alanımızda en iyi ürünleri en iyi fiyatlara tedarik ederek satmak ve sattırmak amacı doğrultusunda sektörün her noktasında en iyi kalite standartlarında hizmet sunmaktır.

Kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünleri sunabilmek, firma olarak ürünlerimizin ve hizmetlerimizin daima arkasında durup, memnuniyeti sağlayabilmek ve kalite standartlarımızı yükselterek daha mükemmel bir yaşam ve birliktelik oluşturabilmektir.

Tarihçemiz

Adım Adım Uygar Grup

Ekibimiz

Yönetim Kurulumuz

blank

Seyfullah C.

blank

Seyfullah C.

blank

Seyfullah C.

blank

Seyfullah C.

1 +
Çalışan
1 +
Ödül
1 k+
Tamamlanan Proje
1 +
İş Partneri
Yorumlar

Müşterilerimizden Yorumlar!

Raşit Demircioğlu
Raşit Demircioğlu
2024-02-07
Her şey için teşekkürler
kurtulus bahadir ozcan
kurtulus bahadir ozcan
2024-02-02
Gultekin beye ilgisinden dolayi tesekkur ederim,calisma arkadaslarin ilgisinden ayrica memnun kaldim.
Yurdaer Kolko
Yurdaer Kolko
2023-11-15
Soba fiyatları uygun, odun satışları hem uygun hemde dürüstçe kantar fişi ile kilosuna kadar bildiriyor ve ona güre ücretlendiriyor.
İbrahim Güngör
İbrahim Güngör
2023-05-27
Müşteri karşılama,kalite memnuniyet çok güzel
Cart