0252 614 00 95
Esenköy Mah. Sol Sk. 657/5 No:33 Fethiye/Muğla
info@uygargrup.com.tr

Elektrik Sarj İstasyonu

Saygıdeğer Müşterilerimiz,

Firmamız, yenilenebilir enerji kaynaklarının yaygınlaştırılması ve sürdürülebilir bir gelecek için önemli bir adım olan elektrik sarj istasyonları konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimize modern, güvenilir ve kullanıcı dostu şarj çözümleri sunarak, elektrikli araçlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde şarj etmenizi sağlıyoruz.

Elektrikli araç pazarının hızla büyüdüğü günümüzde, enerji altyapısının geliştirilmesi ve şarj istasyonlarının yaygınlaştırılması büyük önem taşımaktadır. Firmamız, bu talebi karşılamak için son teknolojiye sahip sarj istasyonlarının tasarımı, kurulumu ve bakımı konularında uzmanlaşmış bir ekip tarafından desteklenmektedir.

Adsız tasarım

Yüksek Hızlı Şarj

 

DC şarj istasyonlarımız yüksek hızlı şarj sunarak arıza süresini azaltır ve hareket halinde kalmanızı sağlar.

Ekonomik Şarj

 

Elektrikli Aracınızı AC cihazlarımızla daha uygun maliyetle orta hızda şarj edebilirsiniz. Elektrikli Aracınızla gece şarjı veya daha uzun konaklamalar yapacağınız zamanlar için idealdir.

Yenilenebilir,Temiz Kaynaklardan Üretilen Enerji

 

C110 MW Lisanslı ve Depolamalı Rüzgar ve Güneş Enerjisi Santrallerimizle sağladığımız Yenilenebilir,Temiz Kaynaklardan Üretilen Enerji ile aracınızı şarj ederek karbon ayak izinin azaltılmasına katkı sağlarsınız.

blank

Akü Ömrünü Koruma

 

Bi-Directional teknoloji sayesinde akü ömrü korunarak araç maliyetinizin yaklaşık %30’una karşılık gelen akü maliyetini tekrar ödemek zorunda kalmazsınız.

7/24 Çağrı Merkezi Teknik Destek

 

7 Gün 24 Saat Teknik Destek sağlayabilen çağrı merkezimizle güvendesiniz.

Vale Hizmeti

 

Vale Şarj nedir? Vale uygulamasından oluşturacağınız taleple dilediğiniz yerde aracınızın başında olmanıza gerek kalmadan Vale konumunuza gelerek aracınızı istediğiniz miktarda şarj eder.

Şarj İstasyonu Tasarımı

Uzman mühendislerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilmiş şarj istasyonu tasarımları sunmaktadır. Hem hızlı şarj hem de yavaş şarj seçenekleriyle uyumlu çözümler sunarak, elektrikli araçlarınızı en verimli şekilde şarj etmenizi sağlıyoruz.

Kurulum ve Entegrasyon

Deneyimli ekiplerimiz, şarj istasyonlarının hızlı ve güvenli bir şekilde kurulumunu gerçekleştirir. Ayrıca, mevcut elektrik altyapınıza sorunsuz bir şekilde entegre ederek, en iyi performansı elde etmenizi sağlarız.

Bakım ve Destek

Şarj istasyonlarının düzenli bakımı ve teknik destek, müşterilerimizin sürekli olarak güvenilir bir şarj altyapısına sahip olmalarını sağlar. Eğitimli teknisyenlerimiz, sorunları hızla teşhis eder ve müdahale eder, böylece kesintisiz bir şarj deneyimi yaşamanızı sağlar.
service7

UI/UX & Web Design

With over a decade of experience, we’ve established ourselves as one of the pioneering agencies in the region. Our small, flexible, agile and design-led structures and processes allow us to be highly responsive and innovative. We’re made of passionate leaders, strategists, managers, developers, animators and designers who work together under one umbrella. We are a digitally-led, full-service creative agency. We combine strategy, marketing, design.

Why It soft?

We're making room for self care today with plan.

Unlimited support

New range coming in on a weekly basis veg section.

We serve the best work

By initiating your project with Fingent, you get a dedicated and skilled team backing you up round-the-clock. All our processes are the customer oriented, designed to reduce the cost of business operations.

Kaliteli
Hizmet

20+
Tecrübe

En İyi Fiyat
Garantisi

Cart