0252 614 00 95
Esenköy Mah. Sol Sk. 657/5 No:33 Fethiye/Muğla
info@uygargrup.com.tr

HAKKIMIZDA

1994 Yılında başlayan ticari hayatımızda turizm, sektöründe motel, restaurant işletmeciliği ile kurulan firmamız 1999 yılında odun, kömür, soba, mangal işini genişleterek damacana su bayiliği, tüp gaz bayiliği, tüm soba ve kömürlerin toptancılığı işlerine girmiştir. Firmamız tüm sektörlerde kalıcı olmak kararlılığını göstererek yatırımlarına devam etmektedir.


VİZYONUMUZ

Şirketimizden hizmet alan müşterilerimizin, bayilerimizin ve bilcümle herkesin memnuniyetini sağlama kararlılığını korumak, müşterilerimizin kendilerini bizimle paylaştıkları her anda güvende hissetmelerini sağlamak ve alanımızda en iyi ürünleri en iyi fiyatlara tedarik ederek satmak ve sattırmak amacı doğrultusunda sektörün her noktasında en iyi kalite standartlarında hizmet sunmaktır.


MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz ve verecek olduğumuz her sektörde güveni, saygınlığı, müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü temel ilke edinen; çalışanları ile bütünleşen, müşterilerinin aldıkları hizmet ve servislerde memnuniyeti şirket menfaatlerinin önünde tutan, müşterilerine çok özel olduğunu hissettiren; kalite hizmet standartlarını daima yüksek tutmaya çalışan, kalitede kararlılığını koruyan ve sürekliliğini sağlayan kuruluş olmaktır.

KALİTE STANDARTLARIMIZ

Kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünleri sunabilmek, firma olarak ürünlerimizin ve hizmetlerimizin daima arkasında durup, memnuniyeti sağlayabilmek ve kalite standartlarımızı yükselterek daha mükemmel bir yaşam ve birliktelik oluşturabilmektir.

Leave A Comment

Cart